- Новини - 


 ПУДРОВИЙ ТАТУАЖ БРІВ, АКВАРЕЛЬНІ ГУБИ КОНТУР ОЧЕЙ.

«Пудрові» брови
Це наша нова послуга – Брови «Пудра». 
Особливість цієї техніки полягає в тому, що брови виглядають природньо, так як відсутні чіткі обриси. Бровки виглядають так, ніби їх трохи підфарбували тінями. Колір лягає не так інтенсивно, як у звичайному татуажі, а легко напівпрозорі розтушовуванням. За рахунок цього брови здаються більш густими, і при цьому не кидаються в очі. Дана техніка татуажу брів підійде як блондинкам, у яких від природи світлі брови, так і брюнеткам, які хочуть надати своїм виразності.Заповнення  простору між віями

З допомогою заповнення  простору між віями , можна скорегувати розріз очей. За допомогою цієї процедури татуажу очей можна візуально зробити очі більші або меньші, підняти куточки очей, що дозволить жінці виглядати молодше. Вії виглядають густіші, погляд стає виразнішим.

 ТАТУЮВАННЯ - в зручний для Вас, день та час!

 Надати жіночому образу певної пікантності та загадковості допоможе  маленька татуювання виконана в одному з сучасних стилів. 

  

ШУГАРІНГ - це депіляція для тих, хто любить свою шкіру та піклується про неї! 

БРОНДІРУВАННЯ - техніка фарбування, яка зявилас зовсім недавно, це спосіб при якому досягаеться плавний перехід від більш темного відтінку волосся до світлого.

Масаж "тайськими травяними мішошками"

- Ультразвукова чистка обличчя

- Ультразвукова чистка спини

- Фонофорез

- Мікродермабразія

 - Біо-татуаж

- Фарбування брів хною

 

  У нас існує анонімне опитування клієнтів для покращення обслуговування, таку анкету Ви можете заповнити безпосередньо в салоні краси «Гетьман», або надіслати на електронну адресу

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Завантажити анкету